Dom O nas

Historia

profil firmy
O nas

Założona w 2008 r. Firma Beijing Speedata Technology Co., Ltd. jest krajowym, zaawansowanym działem promocji technologii IoT, zajmującym się dostarczaniem odpowiednich usług informacyjnych dla użytkowników korporacyjnych.

Firma ma bogate zaplecze techniczne inteligentnych terminali, koncentrując się na produkcji technologii IoT, opierając się na akumulacji technologii, w oparciu o scenariusze aplikacji branżowych i dostarczając rozwiązania dla użytkowników z doświadczeniem użytkownika jako wymaganiem.

Inteligentne produkty terminalowe uzyskały zaawansowany status w dziedzinie "mobilnego inteligentnego terminala", "sprzętu do pozyskiwania danych przez Internet przedmiotów" i "przemysłowego urządzenia PDA" i zostały w pełni zastosowane i docenione w różnych branżach i dziedzinach. Jest idealnym partnerem mobilnego Internetu rzeczy.

Dzięki badaniom i rozwojowi technologii, Speedata zgromadziła bogate doświadczenie i fundamenty w zakresie wbudowanej technologii IoT i wzornictwa przemysłowego.

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu branży i silnym zasobom technicznym, możemy szybko i niezawodnie dostarczyć odpowiednie rozwiązania sprzętowe dla różnych scenariuszy aplikacji. Aktywnie wprowadzamy innowacje w zakresie trybu współpracy i definiowania produktów, przy czym podstawowym wymogiem jest sukces klienta, a na różne sposoby - elastyczny. Skutecznie rozwiązuje problemy z terminalną produkcją dla użytkowników.

Korzystamy z modularnego podejścia do projektowania oprogramowania i sprzętu w celu zastosowania dojrzałych rozwiązań do wymagań końcowych produktów sprzętowych, przyspieszenia procesu rozwoju i procesu produkcyjnego. Można go również dostosować za pomocą lokalnej personalizacji lub funkcji opartej na różnych dojrzałych produktach końcowych dla różnych dziedzin. Sposoby szybkiego i ekonomicznego dostarczania użytkownikom rozwiązań.

Laboratorium firmy dysponuje kompletnym sprzętem testującym i przyrządami oraz ma kompletny proces testowania i system certyfikacji. Produkty końcowe są nie tylko odpowiednie do wymagań komercyjnych, ale także przemysłowych, spełniających surowe warunki, takie jak odporność na wybuchy, wysoką i niską temperaturę.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
2008: "Beijing Geofanci Technology Co.Ltd" powstała w Pekińskiej Bazie Informacyjnej Shangdi.

2009: Rozpoczęcie rozwoju produktów mobilnych IoT.

2010: Założenie biura w Shenzhen i Dalian Zhuoxun Softcom Technology Co., Ltd. w celu rozpoczęcia rozwoju produktów jądra Linux i Android.

2011: Indywidualne produkty wchodzą na rynek terminali policyjnych i rozpoczyna się sprzedaż zagraniczna

2012: Podsumowanie na koniec roku określi pozycję rynkową "koncentracji na mobilnych IoT i rozwiązaniach".

Rozpocznij branding i zarejestruj znak towarowy "Speedata".

Rozpocznij projektowanie modularnego produktu, aby przygotować się do dostosowywania na dużą skalę przyszłych produktów sprzętowych.

2013: Założenie Centrum Sprzedaży w Chinach Wschodnich (Szanghaju).

2014: Firma złożyła wniosek o zmianę nazwy na "Beijing Speedata Technology Co., Ltd.".

Mobilny sprzęt biletowy dla brazylijskiej klubowej ligi piłkarskiej i mistrzostw świata.

2015: "Beijing Speedata Technology Co., Ltd." oficjalnie wymienione, kod giełdowy: 832442.

2016: masowa produkcja "produktów Iron Man series"; model produktu: KT40 / KT50 / KT55 / KT80;

2017: cele strategiczne "Internet + produkty branżowe", koncentrujące się na logistyce / policji / medycynie / transporcie i innych dziedzinach; nowe produkty: specjalna opłata logistyczna kwadratowa / komputerowa tablet / bus agregacja płatna maszyna do pobierania opłat drogowych.

2018: "Masowa produkcja produktów serii SD", specjalne produkty do logistyki ekspresowej, mobilne branże medyczne i inne oraz rozszerzenie oferty ręcznych terminali; nowe modele produktów: SD35 / SD55 / SD55UHF / SD60 / SD60RT / SD60PRT / SD100;

Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd Beijing Speedata Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SPEEDATA

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 80-100 million

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Biometryczny skaner linii papilarnych na sprzedaż dobra jakość Biometryczny skaner linii papilarnych na sprzedaż dobra jakość Biometryczny skaner linii papilarnych na sprzedaż dobra jakość Biometryczny skaner linii papilarnych na sprzedaż